A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Konec světa 999?

Ježíš měl zemřít někdy v 33 letech, tedy někdy kolem roku 33. Když se měl za 1 000 let vrátit na Zemi a soudit lidstvo, tak by to mělo být kolem roku 1 033. Proč se již roku 999 Evropa modlila a samozřejmě se modlili i církevní hodnostáři včetně papeže Silvestra II., viz Wikipedie., mi není jasné. V časopise Magazín záhad 2000 4/2020 čtu , že tento papež byl odpůrci označen za mistra magických umění a že o něm odpůrci tvrdili, že je ve spolku s ďáblem.
Církev se bála, že se Ježíš vrátí a bude je soudit? Proč se církev bála, že by se Ježíš mohl vrátit, když na víře v Ježíše a na víře andělského nebe byla jejich církev postavená?
V roce 1033, kdy mělo uplynout 1 00 let od Ježíšovy smrti, byl papežem Benedikt IX. Podle Wikipedie homosexuál, který se dostal do funkce na základě nepotismu, oba jeho předchůdci byli jeho strýcové, tedy rodina se držela na papežově trůnu od roku 1024 – 1044, celých 20 let.
Církev se po roce 1 000 bála každého nějakého možného data, bála se roku 1 033, bála se roku 1 666 (666 je symbol bestie). Proč se bála?
Pokud bude konec světa, tak nejspíše svět zničí samo lidstvo. A pokud existuje Bůh, tak se na to může jen s hrůzou dívat.
A co konec světa, kdy svět pozvolna zaplaví voda, potopu světa znají snad všechna náboženství. A bude opět nějaký Noe, co se zachrání? Asi těžko, proč by si voda nechala lidmi opět zničit Zemi? Voda se bude slunit, nechat se kolébat, hnát větrem a Měsícem.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz