A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Pyramidy

Svět je plný pyramid, nejblíže je možná tato v Srbsku, viz Mapy Google, další je v Bosně, viz Mapy Google.
další jsou samozřejmě v Egyptu, v Číně, ve střední a Jižní Americe.
Viz mapa pyramid, bude průběžně doplňována.

A opět poznámka k tvůrcům pyramid. Předchůdci současných Egypťanů tvůrci pyramid určitě nebyli, pokud by byli, určitě by se něco zachovalo v kolektivním vědomí národa a časem by někdo znalosti obnovil. Ani dnešní Egypťané neví, kdo pyramidy postavil a proč. Národy, které dříve žily v místě egyptských pyramid, nepochopily k čemu pyramidy jsou a tak je využili jako hrobky faraonů a tím na nich ledasco zničily.
Můžete si to představit, že by Evropa vyhynula a přišly by do ní za tisíc let národy na nízkém stupni inteligence a uviděly by chladící věže jaderných elektráren a vedle nich reaktory. Tak by reaktory využily jako hrobku pro své krále a věže jako symbol jeho moci. A pak by uplynuly tisíce let a další obdobné národy by zjistily, že v reaktoru jsou mumie a že je tam nebezpečné záření, tak by obdivovaly své předky, jak chránili mumie před oloupením. A obdobně by mohly být využity paneláky či mrakodrapy, také by je možná využily jako pohřební místnosti, taková pohřební kolumbária, mrakodrapy pro krále a paneláky pro ministry a vyšší úředníky.
K čemu byly pyramidy zatím nevíme, protože místní národy průzkum zakazují a výsledky pátrání tají. Pokud jsou pyramidy elektrárny či vysílače, tak na to časem někdo přijde, ale místní to určitě nebudou, místní zabraňují tyto znalosti získat.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz