A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Přízraky v domech?

Proč zmizely přízraky (duchové) viděné v domech? Lidé dříve bydleli několik generací se stejném domě, narodili se tam, žili, umřeli. A tím tam po nich zůstalo něco ve formě vody, na počátku plodová voda, na konci tekutina z mrtvého těla. A tím může z takové vody vzniknout při jisté teplotě, vlhkosti, otevřených dveřích (a tím vzniklém průvanu) něco, co vypadá jako duch. Kolikrát čteme, jak při objevení přízraku bouchali dveře, ale co když jsou příčinou otevřené dveře a přízrak duch až následkem?
Ale kdo dnes žije ve starém domě? Domy nevyhovují současným trendům a tak často přestavba zboří skoro vše (někdy zůstane jen přední štít domu), tím zmizí veškerá vlhkost a tím i to, z čeho by mohl přízrak vzniknout.
Navíc vyvolat ducha může jeho příbuzný snadněji, mají stejnou DNA, tedy může vzniknou souznění – synergie.
I můj rodný dům je přestaven, z bytu  jsou tam kanceláře. Tedy i kdybych se do bytu dostal, přízrak neuvidím. Vše po mě zmizelo.

Smutné jsou opuštěné hroby, kolik lidí žije tam, kde jsou také pohřbeni jeho předkové? Skoro každý se cítí dobře tam, co se narodil, třeba jen při návštěvě. A  když vidí hroby předků, tak má pocit, že toto město, vesnice je jeho domov, že někam patří. A ten pocit vzniká souzněním vody z těla příbuzných na stejném principu, jako ty přízraky.

Jen se mě neptejte, zda to výše myslím vážně. Nemyslím…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz