A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Kde se bere genialita?

Některé vynálezy byly vynalezeny souběžně, třeba telefonní přístroj přihlásili k patentování 2 vynálezci v jeden den. Jakoby někdo se pojišťoval, že když má být něco vynalezeno pro vývoj lidstva, tak to nemusí být závislé na jednom člověku. Někdo tvrdí, že existují nějaké ákašické záznamy, ze kterých mohu géniové čerpat poznatky, nebo že existují mimozemšťané , kteří předávají poznatky připraveným géniům.
Ale vše snadno vysvětlí teorie inteligentní vody, která prostě „zaleje“ vybraného = připraveného jedince, kterému předá informaci.
Géniové nejsou géniové, jen je jim předáno něco, co dokáží pochopit. A když se zvýší inteligence nějaké lidské skupiny, je pak připravená na předání dalších informací a tím se její inteligence opět zvýší. Tím vznikají skupiny lidí, kteří budou na inteligenci úplně jinde, než okolí.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz