A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Kolektivní vědomí lidstva

Pokud něco na Zemi již bylo,  je to zachováno v kolektivním vědomí lidstva, obecně ve vědomí všech živočichů. Tedy hodně vynálezů je jen obnovení něčeho, co tu již bylo.
Ale to vědomí je rozprostřeno po celé zeměkouli do všech lidí, vše se do mozku jednoho člověka nevejde. A musí to být různí lidé, jeden národ pocházející z úzké skupiny lidí má svou část toho vědomí, pochází z úzkého kruhu lidí, další část má jiný národ.
Proto vynálezy nejvíce vymyslí kosmopolitní stát s velkým počtem přistěhovalců. Dále v tomto státu musí být pro to podmínky, tedy vládu, která nechá lidi na pokoji a umožní jim vynalézat a jejich práci ochránit.
Další podmínkou je, že se lidé musí domluvit, tedy musí tam být něco jako je demokracie. A domluva a kosmopolitní stát jsou podmínkou vyvolání něčeho z kolektivního vědomí lidstva.
Proto je hodně vynálezů z USA, kam se stěhují chytří lidé z celého světa,  a kde ještě? V Izraeli. A Rusko, Indie či Čína? I když jsou tyto státy velké, tak chytří lidé z nich spíše odcházejí, v Rusku a Číně je „diktatura“ a velké „šikanování“ lidí, v Indii jsou stále kasty.

Proto Číňané a Egypťané tají archeologické nálezy a chtějí jejich studiem získat nějakou výhodu, vynález  před ostatními státy. Ale nikdy nemohou přijít na tajemství pyramid či různých podzemních labyrintů. Jedině když tam pozvou cizince a všichni se domluví.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz