A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Diamantová voda?

Narazil jsem v časopise Záhady života 4/2024 na článek „Voda je nejdokonalejší fleška“. V článku se píše o diamantové vodě.
Že má voda paměť tvrdím již dávno, voda je věčná a „viděla“ toho již mnoho. Pouze se jako lidé neumíme s vodou „domluvit“, aby nám to také ukázala. Tak musíme počkat, až se opět proměníme vodu a tím získáme schopnost vody konečně minulost opět uvidět.
Zaujalo mě tvrzení v článku, že diamantová voda vzniká z obyčejné tím, že se do ní přileje diamantová voda v poměru 1:10. Proč pak někdo nezkusí začít přilévat diamantovou vodu do pramene řeky, měli bychom „diamantovou“ řeku?
A jak vznikla první „diamantová“ voda? To je asi výrobní tajemství..
O vánocích rozvážejí skauti „betlémské světlo„. Tam se „nehrají na desetiny, každé světlo má po připálení stejné vlastnosti. Obdobně se veze olympijský plamen z řecké Olympie.
A to ředění obyčejné vody diamantovou mi připomíná homeopatika, akorát ta se nemusí ředit v žádném poměru, tam stačí i 1 molekula.

Diamantová voda je byznys, prodává se třeba na Amazon, litr za 17 USD. V e-shop Kauflandu vás skleněná fiola na přípravu diamantové vody přijde na 6999 Kč, možná na kartičku Kauflandu je to levnější🙂.
Pokud máte spoustu času, máte tu web Diamantovavoda.cz.
.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz