A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Pyramidy v Antarktidě?

Kdysi buď byla Antarktida na Zemi jinde a do současných míst se nějak posunula pohybem zemské kůry, nebo byla jinak nastavená vůči slunci, proto mohl na Antarktidě v minulosti kvést život. Když jsou pyramidy po celém světě, pak poč by nemohly být pyramidy i v Antarktidě? Můžete se podívat na „konspirační“ video na playtvak.cz. Zajímavé je, že v Jižní Americe byly nalezeny pyramidy kolem  silnice-dálnice Panamericana napříč Jižní Amerikou, desítky let se kolem pyramid v Jižní Americe jezdilo, až někoho napadlo, že určitá hora není hora, ale pyramida. Jsou některé  hory na Antarktidě horami?
Většina pyramid možná pocházejí z dob před nakloněním Země, z doby, kdy byla osa otáčení Země byla rovnoběžná s ekliptikou, tedy s osou elipsy, kterou Země opisuje při oběhu kolem Slunce. A na co mohly sloužit? Velikostí jsou spíše určeny pro něco mimozemského. Mohou sloužit jako sběrače, co přitahují něco z vesmíru do určitého místa. Pokud použijeme teorii Vodum, tak pro nasměrování vody na určité míso na Zemi. A kdo pyramidy postavil. No třeba první bytosti, které si Vodum na Zemi vytvořilo a použilo je na stavbu pyramid, že by lidé dobrovolně stavěli něco tak velkého a s velkou námahou, se dá skoro vyloučit. Lidstvo je v podstatě líné a dříve byla svět daleko prázdnější, lidé mohli odejít jinam, mohli se toulat světem, mohli založit nové bydlení. Dokonce jsou teorie, že kdysi se stav lidstva na Zemi snížil na sto tisíc lidí, tedy Země bývala skoro prázdná.
Pyramidy v Egyptě či „turistické“ pyramidy v Jižní Americe jsou možná novější, proto jsou nejvíce zachovalé, ale možná jde jen o nefunkční kopie pyramid z doby před nakloněním Země. Tedy jejich průzkum k ničemu vést nemůže, možná jde jen o slepé napodobování něčeho, co kdysi fungovalo. Kdysi se říkalo, že Číňané zkusili okopírovat letadlo Boeing, prý vypadalo do detailů úplně stejně jako originál, ale prý nelétalo.

(Visited 40 times, 1 visits today)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz