A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Voda architekt

Microsoft dal do úvodních obrazovek Windows obrázky vodopádů, viz odkaz. Připadá mi, že voda se těmi vodopády chlubí, jako se ptáci chlubí dlouhým peřím, akorát ptáci jsou proti vodě délkou bez šance. Lidé se chlubí, že navštívili všechny státy světa, že vylezli na všechny osmitisícovky, že byly na různých vrcholech. Chlubí se někdo tím, že navštívil všechny vodopády světa?
A definice vodopádu? Vodopád vytvořila příroda, když voda teče, je to tok, když voda padá, je to vodopád. Na výšce pádu vody nezáleží. Je to podobné, jako rozdíl mezi chodcem a běžcem. Chodec se při chůzi stále dotýká jednou z noh země, při běhu se skáče, kdy kdy se dostávají obě nohy do vzduchu a nezáleží na výšce skoku. Vodopád není přepad na uměle vytvořené přehradě, umělém jezeru, rybníku či mlýnském kolu.
Existují umělé vodopády, třeba Stropnický vodopád v Terčině údolí. Rozdíl mezi přírodním vodopádem a umělým vodopádem, je jako rozdíl mezi přírodními a silikonovými prsy (:-).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz