A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Let na Mars?

Zvažuje se let na Mars. Ale zvažuje se, že lidské tělo není jediný organismus, ale celý ekosystém s biliony (číslo s 12 nulami) tvorů. V těle jsou kilogramy baktérií, viz třeba článek v časopisu Vesmír? Tedy jak budou let snášet ti snášet let ve vesmíru. Co když baktérie ve vesmíru zahynout a tím přivodí smrt i kosmonautovi? Zatím nikdo nebyl ve vesmíru více než 15 dní, nepočítám dlouhodobé lety kolem Země jen pár stovek kilometrů (400 km, to se dá na Zemi ujet za pár hodin), tedy stále ve vlivu Země. Co když dojde k „reset“ genů a nebude nic na člověku fungovat, poraněné – odřené části těla de dorostou, ztratí se imunita.
Rozhodně by to letu Muskova auta směrem na Mars měl nastoupit nějaký živočich, třeba orangutan, který by prověřil, co to s člověkem udělá. Má totiž geneticky k člověku nejblíže, viz článek v časopisu 21. století. I když, liší se lidské rasy, liší se samozřejmě lidé od orangutanů. Ale podobní jsme….

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz