A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Vesalius: O stavbě lidského těla

vesaliusLékař Galén (129 – 216) učil anatomii lidského těla. A po jeho smrti jí podle něj učili jeho následníci. A trvalo 1348 let, než jeden z jeho následníků ukázal, že se to 1348 let učí špatně, že anatomie lidského těla je úplně jiná. Tím následníkem byl Andreas Vesalius (1514 – 1564) a lidské tělo popsal v 7 knihách, De humani corporis fabrica libri septem (česky se to překládá „O stavbě lidského těla).
Na medicíně se učí nejprve anatomie, tedy z čeho se lidské tělo skládá, a pak se učí fyziologie lidského těla, jak to vše dohromady funguje. Je zajímavé, že lékaři 1348 let léčili podle Galéna, než se přišlo na to, že lidské tělo vypadá jinak.
Co když tělo funguje také úplně jinak a přijde se na to zase až po 1347 letech?
V knize Vodum mám teorii, že to vše funguje na bázi inteligentní vody.

Španělský spisovatel Jordi Llobregat napsal knihu Vesaliovo tajemství (originál vyšel 2015), zápletka je postavena na tom, že Vesalius napsal i 8. knihu, kde popsal tajemství zrodu života.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz