A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Alternativní medicína

Čtu zprávu na Dub.cz, ze 30. 11. 2016, jak se ve světě oproti nám používá alternativní medicína. Jenže ty údaje jsou úmyslně nebo z neznalosti jen částečné. V Česku je povinné zdravotní pojištění ve formě odvádění daní. Politici tvrdí, že pojištění pokrývá veškerou potřebnou zdravotní péči.
Srovnávat tedy  české zdravotní podmínky s podmínkami  v USA, kde je zdravotní péče úplně jiná, je nesmysl. Pokud se v USA ve 42 % nemocnicích používá alternativní medicína, jak se taková léčby hradí, hradí jí pacient nebo se hradí z daní? Skoro určitě si ji hradí pacient.
Pokud se používá v Norku, tak obdobně, Norsko jé díky ropě bohaté, což Česko není.

A proč se u nás alternativní medicína neučí na lékařských fakultách? V současné době poklesla náročnost zkoušek na lékařských fakultách, studenti nyní nezvládají dřívější úroveň. Jak by zvládli další výuku?

Alternativní medicína je i čínská medicína. Jenže Číňané jsou jiná rasa (snadněji se opijí, obdobně i indiáni) tedy mají i jiný způsob léčení. Použít léčbu určenou pro jinou rasu je velké riziko.

Proč u nás se nenabízí alternativní léčba za peníze? Protože o ní není na trhu velký zájem. Kdyby zájem o ní byl, máme soukromé nemocnice , které jí nabízejí.

(Visited 39 times, 1 visits today)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz