A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Nemoc kuru

mozek Proč byla – je? nemoc kuru důsledkem pojídání mozků lidí? Proč vadí zrovna pojídání mozku a ne třeba ruky, nohy, „kýty“.  Kanibalismu se dopustili cestující havarovaného letadla v roce 1972, viz například článek na iDnes.cz, a žádné zdravotní následky neměli. A zda se nějak projevil nemocí kuru kanibalismus v Sovětském svazu během hladomoru v roce 1921 či v době obléhání Petrohradu za druhé světové války již těžko zjistíme,  mrtví se počítali na miliony.
Mozek je něco speciálního a má v sobě i prionové bílkoviny a to je ten problém pro kanibaly.
Mozek je podle mé teorie slouží jako „vysílač“ ke komunikaci s inteligentní vodou. A prionové bílkoviny neumí tělo vyloučit, asi je to logické, aby tělo nevyloučilo svou vlastní bílkovinu potřebnou pro funkci mozku. A pokud se začnou v mozku míchat dvě různé bílkoviny nutné pro funkci „vysílače“ dohromady, nastane u kanibalů chaos ve „spojení“.
Ale proč nenastane chaos, když lidé sní mozek prasete, běžně prodávaný v masnách? Můžeme předpokládat, že v tomto případě bývá prasečí mozek tepelně upraven rozhodně lépe, než tomu bylo u kanibalů. Když předpokládáme u kanibalů použití ohniště na úpravu lidského masa, tak těžko můžeme předpokládat nějaké opečení či tepelnou úpravu masa, kdy by došlo ke zničení prionových bílkovin, kanibalové jedli lidský mozek patrně syrový. Z toho by mohlo vyplývat, že pokud by kanibalové jedli lidský mozek vařený či pečený, a obecně by lidské maso řádně tepelně upravili, tak by se u nich nemoc kuru neprojevila.
Obdobně u nás je povinnost každé maso uloveného zvířete nechat zkontrolovat veterinářem a obecně se doporučuje ho řádně tepelně upravit, žádné „tatarské bifteky“?
Bát se pojídání prasečího mozku? Je to jako u ryby fugu a obecně u jedení masa, když maso správně upravíte, tak žádný problém nevznikne. Pokud máte obavy, staňte se vegetariány. (:-))

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz