A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Pyramidy v Egyptu

pyramidaV Egyptě je zatím nalezeno asi 70 – 80 pyramid. Na stavbě se podíly tisíce dělníků a otroků. Proč neznáme žádné povstání otroků při stavbě pyramidy. Co donutilo dřít otroky na stavbě? Byly i nějaké stávky dělníků? Že by byli dělníci tak dobře placeni? Kdo ale pak  vytvářel peníze na placení dělníků?
Asi tu bylo něco, co je k práci donutilo. Že by přímo voda v nich? Tedy že se stali otroky vody, ze které jsou stvořeni?
Na co by voda potřebovala pyramidy? Asi jako nějaký ukazatel, lépe nějaký vysílač, který něco nasměruje. K vytvoření nějakého kanálu pro přenos vody z Marsu by ale byly potřeba minimálně 2 pyramidy, lépe 3 pyramidy. Jsou na Marsu obdobné 2 nebo 3 pyramidy, které sloužily jako druhý konec kanálu? U Káhiry v Gíze jsou pouze 2 velké pyramidy a pak 2 menší, viz zde. Je třetím bodem sfinga? Nerozebrali někdy chybějící 3. pyramidu a nepostavili  z ní ty 2 menší?

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz