A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Voda z vesmíru?

kapkaAstrofyzik Jiří Grygar říká, že je možné, že současná voda přišla z vesmíru a ta původní, která tu byla po vzniku Země, se již vypařila.
Ano, jako zmizeli z našeho území Keltové, ti se sice nevypařili, ale jsou také pryč, i když nějací mohli splynout s původními obyvateli.
Také můžeme mít přirovnání, kdy vyspělejší civilizace „zlikvidovala“ původní obyvatele, „divochy“.
Současná voda je vyspělejší, než byla ta původní voda, která nebyla schopna nic pořádného vytvořit. Až ta současná voda, daleko inteligentnější,  vytvořila něco úplně jiného, viz kniha.
I když, někdy je to u národů i naopak. Typicky současní Egypťané by pyramidy nevytvořili ani náhodou, ti se je snaží pouze pochopit a brání jiným národů v jejich výzkumu ve víře, že něco objeví a využijí to ve svůj prospěch. Pyramidy stavěl úplně jiný národ a na úplně jiné úrovni.

Vědci stále hledají život, nyní na měsících planet, viz článek Karla Pacnera v MF Dnes 18. 10. 2015. Vědci tvrdí, že na měsících planet (např. Callisto, Ganymed, měsíce Jupitera) jsou skryta slaná jezera. Pokud tam opravdu slaná jezera jsou, tak je otázka, zda život má fungovat spíše na slané nebo na neslané = sladké vodě, jako například funguje člověk.  Slané vody je na Zemi podstatně více, asi 38×, a patrně to platí i pro vesmír. Je na Zemi 38× více organismů fungujících na bázi slané vody? Mimochodem, mravenců je v objemu daleko více, než lidí. Známe všechna organismy v oceánech?  Je sladká voda spíše výjimka, tedy organismy založené na sladké vodě jsou také výjimka? Je jen málo organismů, co mohou žít v obou vodách. Jakoby si někdo rozdělil organismy na slané a neslané.

(Visited 38 times, 1 visits today)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz