A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Nejdražší objekty

 Nejdražší objekt vytvořený lidmi má být podla serveru Osel.cz je vesmírná stanice ISS: 2 515 500 000 000 Kč. (2,5 bilionu korun podle aktuálního kurzu ČNB). Veřejný dluh Česka je v současné době 1 838 325 000 000 Kč. Tedy je vidět, že Česko by nebylo schopno takovou orbitální stanici ufinancovat. A na kolik přišel pobyt 1 kosmonauta, 400 kilometrů od Země? To cesta do Chorvatska je o dost delší, ale vyjde to rozhodně levněji! 
Otázka je, zda lidstvo má na to, létat do vesmíru, když již dálka 400 km vychází tolik peněz. Odpověď je jasná, nemá, a když k tomu připočteme riziko cesty jen na Měsíc, kam si zatím trouflo létat pouze USA, tak vidíme, že s lety do vesmíru bude mít velké ekonomické náklady.  A lety do vesmíru půjdou určitě mimo Česko, to má zatím jen dluhy.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz