A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Reinkarnace

Pokud věříte v reinkarnaci a chcete být úspěšní v dalším životě, umírejte tam, kde máte po narození největší šanci se prosadit. Nemusí to být přesně místo, kde jste žili, stačí někde poblíž ve stejném typu krajiny. Rozhodně nejhorší je zemřít někde, kde to neznáte, typicky jako neúspěšný imigrant v cizí zemi.
Také je dobré se nechat jako mrtvý převést domů či do toho místa uvedeného výše, tedy ve stavu, kdy je ve vás ještě voda. Ale to je již nouzová situace. Pokud věříte, že existuje duše, tak ta vás určitě opustí v místě úmrtí. A duše je to nejcennější, co po vás zbude.
Pokud v to uvedené výše nevěříte, tak si zkuste uvažovat matematicky, kde se uvažuje víra v Boha.
Když v Boha věříte a on existuje, tak to máte po smrti dobré. Když Bůh neexistuje, tak se nic neděje. Když v Boha nevěříte, a on existuje, tak to máte po smrti horší. Teorie her říká, že je dobré věřit v Boha, bez ohledu na to, zda existuje či ne či zda jste věřící či ne.
Jinými slovy to najdete třeba zde.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz