A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Leedskalninovy kameny

Lidstvo řeší, jak byly postaveny pyramidy. Jedno víme určitě, nepostavili je současní Egypťané a ti nejenže nemají kapacitu na rozřešení záhady vzniku pyramid, ale je i marné jejich blokování získaných informací.  Pokud někdo rozřeší záhadu pyramid, současní Egypťané to spíše nebudou.
Ale rozřeší záhadu třeba Američané? Lotyšský emigrant Edward Leedskalnin postavil na Floridě v USA Korálový hrad = Coral Castlez velkých kamenů  a nikdo neví, jak dokázal. Není to paradox? Je to rukavice hozená těm, co vyslovují teorie o stavbě pyramid. Leedskalnin neřekl, jak pohyboval tak velkými kameny, on ukázal, že to jde i bez velké techniky. Můj limit je kámen do 1 tuny, Leedskalninův limit je prý 30 tun.
Korálový hrad (Coral Castle) stojí hned vedle dálnice a je z ní i vidět, leží zde. Mapy Google vám ho nabídnou po zadání Coral Castle. Odbočíte z dálnice podle ukazatele,  a již jste u hradu. Musí vás zarazit, jak mohl někdo něco takové postavit „tajně“, když má kolem sebe spoustu zvědavých sousedů, kolem hradu jezdí jedno auto za druhým, naproti je patrně prodejna zahrádkářských potřeb.
Když víme, že to jde, tak by již nemělo být tak složité přijít na to, jak se to dá udělat.
A je tu další záhada, které řešení nemůže být tak složité. Kde ty kameny vůbec vzal. Ty tam již byly, někde je tam vydoloval, nebo nechal někdy v noci přivést a pak je nechal opět někdy v noci postavit? Jeřáb na 30 tun by to uryitě zvládl, viz třeba zde. Že by řešení bylo tak snadné?

K prvnímu odstavci: V článku Genetické dějiny Egypta (Vesmír 7-8/2017) se píše, že dřívější obyvatelé Egypta byla příbuzní obyvatelům Levanty, Anatolie a Evropy, dnešní Egypťané jsou spíše původem ze Sahary.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz