A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Geopatogenní voda

Geopatogenní a obdobné zóny souvisejí s vodou, pojmenuji ji geopatogenní vodou. Proto se zóny patrně nevyskytují v pouštích a obdobných suchých místech. Proto zmizelo i to, kvůli čemu byly postaven pyramidy, voda tam zmizela.
V současné době je čím dál větší sucho a tím mizí i geopatogenní voda, která stojí za zmíněnými zónami. Tím by mohly zmizet některé geopatogenní zóny. A zóny se nevrátí, jsou vázané na geopatogenní vodu a ta se někam přestěhuje. Pokud bude geopatogenní voda dostatečně rozředěna, již nikdy nebude škodit.
Velké geopatogenní zóny související se hlubinou geopatogenní vodou ve velké hloubce a ve velkém množství , počínaje desítky metrů a konče kilometry, ale suchem nezmizí. Snad jedině podzemní jezera čerpané delší dobu by mohla se zmenšit a s tím by mohly zmizet zóny související s jejich hlubinnou vodou.
Škodí lidem geopatogenní voda při pití či obecně při její spotřebě jako virtuální vody? Pokud jí člověk pije geopatogenní vodu v běžném množství, tak patrně ne. Pokud ale pobývá ve vlivu zóny a ještě pije geopatogenní vodu, tak patrně ano a možná i vznikne synergie se větším vlivem.
Pro výrobu něčeho se spotřebuje virtuální voda, na krmení, na zalévání, ve výrobě, v chlazení. A geopatogenní voda v tom všem může zanechat svou geopatogenní stopu a v kombinaci se zónami může opět vytvořit i synergii. V praxi to může třeba znamenat, že darované květiny umístěné v zóně mohou vyvolat odpor k nim a tedy k tomu, kdo je daroval.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz