A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Nebe, peklo, ráj

Pokud umíráte, nerezignujte na vzdělání. Po smrti se bude z vody ve vašem těle tvořit něco nového. A předtím absolvujete něco jako přijímací pohovor. A na jeho základě se rozhodne, co s vaší vodou.
Zda voda skončí někde v zemi, kde budete mít možnost nějaké „rekvalifikace“ (co bychom mohli nábožensky nazvat „peklo“) či skončí mezi nějakou špinavou vodou, která se bude muset nejdříve vyčistit technicky (třeba od návykových látek = cigarety, alkohol, drogy, …) pak psychicky (od nenávisti, násilí…).
Nebo zda se voda vypaří, tím se očistí, vyletí a bude si moci sama najít své uplatnění (a máme tu vlastně náboženský „očistec“ a pak náboženské „nebe“).
Nebo vám vodum přidělí nějaké využití samo (že by to mohl být náboženský „ráj“?).
A pokud jste něco dobře dělali, uměli, tak se to neztratí, můžete v tom pokračovat v rámci reinkarnace v novém těle, či obecně jako živočich v jiném těle. A tak se může objevit nový vynálezce, umělec, který využije toho, co jste znali a třeba nestačili rozvinout.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz