A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Nejúžasnější díla lidských rukou

V televizi běží nějaký seriál „Nejúžasnější díla lidských rukou“, ukazují se egyptské pyramidy. Koho můžeme nazvat staviteli pyramid? Místní pastevce, zemědělce, rybáře? Úředníky faraóna? Otroky? Těžko.
Stavitelé nemuseli být mimozemšťané, mohl to být Někdo jiný, kdo se narodil na Zemi. Pyramidu Někdo na něco potřeboval, na telekomunikaci, na přenos energie či si chtěl sobě či někomu udělat radost. Někdo tedy přesvědčil faraóna, že si má postavit hrobku či sakrální stavbu a že mu s tím pomůže. Někdo řídil stavbu a dělníkům říkal, že je to pro ně čest. A po postavení pyramidy byli všichni spokojeni. Někdo měl to, co potřeboval, faraon věřil, že je to jeho hrobka a dělníci dostali hodně peněz a žili ve víře, že stavěli něco „božského“. Jediný kdo byl nespokojen, byli tradičně „daňoví poplatníci“.
Jak vypadala pyramida původně? Bílá se zlatým vrchem. viz např. článek zde.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz