A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Televize škodí lidem

televizeRozhlasové vysílání ještě sloužilo lidem, rozhlas zaměstnával pouze sluch, dalo se při něm pracovat. Rozšíření televizního vysílání ale způsobilo a způsobuje katastrofu. Televizní vysílání zaměstnává nejen uši, ale i oči, při vysílání se nedá pracovat, tedy televizní vysílání nutí lidi nic nedělat, tedy u televize jen sedět, ležet.
Informační hodnota televizního vysílání se postupně změnila. Struktura vysílání začala být ve formě reklamy a původní programy začaly být součástí reklamy. Reklama byla a je na začátku pořadu, pak se začala objevovat zhruba každých 10 minut i ve vysílání pořadu. Tím se vysílání pořadu skoro zdvojnásobilo o ty reklamy, tedy pořad, co se dal dříve sledovat hodinu, nyní to bylo skoro dvě hodiny. Aby bylo možné vysílat reklamy co nejdříve po skončení pořadu, závěrečné titulky běží často v malém okně a na zbytku obrazovky již běží reklama. Majitelé autorských práv si stěžují, že titulky patří k filmu a že není možné je kombinovat s reklamou. Ani takové vysílání nestačilo, filmy se začínají vysílat zrychleně, a zrychlením vysíláním se ušetří další minuty, které je možné využít na další reklamy.
Obrazová informace předá více informací, proto se reklama rozšířila do obrazové televize. Problém je, že pokud je vysílaní plné negativní informace, vraždy, války, tak ji i více předá lidem.
Kdo si chce uchovat zdravý rozum, neměl by často sledovat televizi.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz