A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Blíží se eugenika?

Lidé jsou stále více neschopnější a línější se seznamovat a stále méně usilují o předávání genu další populaci. Vznikají sice vztahy mezi lidmi, které sice vyhovují dvojici, ale ne lidstvu, jsou to slepé vztahy bez vzniku pokračování života. Ale možná je to proto, že se tím  „čistí“ populace a děti mají pouze ti, co si je „zaslouží“.
Na iDnes byl článek o výběru partnerů podle genů.
Kvůli transparentnějším sociálním kontaktům budou prý lidé nosit „odznaky““ – mám pocit, že to tu již bylo, kdo se chtěl seznámit, nosil špendlík? 
A docela, mě zajímá, jak ten, kdo se neumí vyjádřit, je líný přemýšlet a plácá nesmysly, (viz třeba diskuze na iDnes  ), jak pomocí umělé inteligence zmíněné v článku hledá  náměty na hovor. To skončí tím, že si budou povídat umělé inteligence přes mobily a majitelé na to budou akorát „čučet“, protože budou líní přemýšlet a budou se bát něco říci, aby se neztrapnili.Proč opouštět to, co tisíce let funguje a jak někdo v diskuzi nepřímo napsal, řízený výběr partnerů v populaci podle genů je vlastně to je eugenika!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz