A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Jak dlouho můžeme být ve vesmíru?

skylabVe své knize Vodum uvádím, že člověk vydrží mimo zemi přibližně stejnou dobu, jako vydrží bez jídla či pití. Orbitální stanice jsou kousek od povrchu Země, 400 kilometrů je 3 % z průměru Země, o opuštění Země a pobytu ve vesmíru se ještě nedá mluvit. V současné době vesmírné putování na Měsíc nepřesahovalo 10 dní. Proto jsem navrhoval, že by k Marsu mělo nejprve letět něco pokusného, ne celá výprava kosmonautů.
Profesor Marcel Florkin v roce 1964 mě pronést: „People will never be able to leave the Earth.“ (Lidé nikdy nebudou moci opustit Zemi).  Maximum pobytu mělo být podle něj 5 dní. Tehdy měli kosmonauti po návratu na Zemi delší dobu problémy s rovnováhou, jejich rovnovážné ústrojí mělo být narušena pobytem v kosmu, kde je zemská přitažlivost podstatně nižší.
Pokud by výprava kosmonautů přežila cestu a dorazila na Mars, nebudou se tam pak kosmonauti měsíce motat  padat?

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz