A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

DeliciouslyElla.com

V časopise Rexlex 2017/16 a píše, že nějaká Ella má web k jídlu a propaguje na něm zdravé jídlo, připomíná mi to to, čemu se říká raw strava. Souhlasím s tím, že čím méně do stravy zasahujeme vařením, tím je jídlo kvalitnější. A mikrovlnka je přímo zabiják kvalitního jídla.
Proč asi začali naši předchůdci jíst „nezdravě“? Všechno je o času a přežití. Kdo chtěl přežít, musel jíst maso, které přinese daleko více energie než třeba mrkev. A vypěstovat mrkev je složitější, než vypěstovat kuře, to vyroste za 3 měsíce. A pěstované kuře si může odnést do dalšího obydlí, můžete ho schovat, pěstovanou mrkev nepřenesete a neschováte, musí být venku. A raw strava je proti tomu kuřeti šíleně drahá.
Obecně si myslím, že tyto „výkřiky“ typu raw jsou v tom, že lidé mají stále více času a peněz. A že až začne ekonomická recese (odhaduji rok 2018), že se lidé zase „pokorně“ vrátí do „normálu“.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz