A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Jaký je „syrový“ život?

zelenina Raw = syrový život je určitě drahý. Podle článku v TV Magazínu si  exmiss Helena Houdová si dělá každý den džus ze slunečnicových semínek, vyjde na nejméně 50 Kč, tedy měsíčně 1 500 kč.
Jiná vyznávačka raw stravy sní denně 8 kg ovoce a zeleniny. Hrůza, kdo by tolik zeleniny a ovoce vyprodukoval, kdyby tak jedli všichni? A vynásobíme 8 kg × 50 Kč (což je cena pomerančů) a vychází nám 400 Kč denně, tedy 12 tisíc měsíčně. A kdo má na jídlo 12 tisíc měsíčně? (Leda příjemci sociálních dávek, ti berou až 40 tisíc měsíčně na dávkách…).  Zpět k článku.
Děti Houdové nechodí do školy (kdo s nimi celý den?) , syn prý v 7 letech čte a nikdo ho k tomu nenutil. No, některé děti čtou o 2 roky dříve, ještě než jdou do školy, proč ne, a také je niko k tomu nenutil.

A konečně i něco k vodě.
Ano každý ví, že antikoncepce ve vodě není v pořádku, trpí jak ryby, tak další, co vodu s antikoncepcí pijí, tedy i lidé.
Podle článku jsou prý všichni lidé propojeni. No, mobily určitě (:-)). Lidé jsou propojeni vodou…
Voda může různé struktury. Ano, voda co projde mikrovlnkou je při stejné teplotě určitě jiná, než ta z opravdového pramene.
Voda si pamatuje. Voda je živá a všechno živé si pamatuje.
A k té stravě? V té je nejvíce přírodní vody. Stačí, když bude pít pramenitou vodu a bude na tom stejně, jako při jedení drahé zeleniny, která může být ošetřená chemikáliemi. Akorát pak živiny musí někde nabrat, ty ve vodě nejsou, tak stačí jíst něco zdravého a nemusí to být stále zelenina či ovoce. Nejzdravější by byla inuze..(:-)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz