A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Pesticidy ve vodě

pozor-pesticidyPesticidy se značí chemikálií, markery, aby bylo možné poznat výrobce. Výrobci padělaných pesticidů umí pesticidy padělat včetně markerů. V současné době má každé zařízení svou IP adresu, každý člověk má unikátní DNA, tedy by neměl být problém označovat každou výrobní šarži, možná i každý pytel s pesticidy unikátně. Pak by nebyl problém nabrat vodu z kohoutku a poslat na rozbor a vědělo by se přesně, která výrobní šarže pesticidu pitnou vodu znečistila.

Poznámka: Pesticidy jsou určeny k hubení rostlin a živočichů. Je jich celá řada a jeden druh pesticidu se jmenuje insektid. Cyklon B, používaný k vraždění v koncentračních táborech za 2. světové války byl prodáván jako insektid. Z války se převážně vyráběl  německém Dessau (Desavě), vyráběl se a vyrábí se nadále i u nás v kolínské továrně Drasovka, nyní pod názvem Uragán D, viz také článek na Myriada.cz.

Zajímá vás, co pijete?

 

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz