A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Voda z Nilu

Nil

Nil je úplně něco jiného, než třeba indická Ganga, ta i přes velké znečištění včetně mrtvých těl zdraví nepoškodí. Navíc jsou v Nilu paraziti, tedy na egyptském záchodě se mohou místní divit, proč máte pro ně „nezdravě“ vypadající moč, podle nich je správná barva moče načervenalá. A ta načervenalá barva je od krve, co teče do močového měchýře kvůli poškozování parazity. Dokonce někteří turisté se bojí parazitů tak, že dávají pozor, aby jim na ruku nedopadla ani kapka vody. Parazity známe i z knih – detektivek z historie, kdy Angličan – šlechtic umírá na to, že se se vrátil odněkud a má v sobě parazity.
Na odstranění parazitů jsou dnes běžné léky. 
Tedy vodu bych z Nilu určitě nepil a ani se v ní nekoupal. Ovšem mluvit je o tom v Egyptě asi zakázáno, viz článek na Novinky.cz.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz