A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Vývoj embrya

Lidské embryo se vyvíjí v těle matky obdobně, jako by procházelo stejným vývojem, kterým prošel život na Zemi. Nevím, zda je to stejné u ryb, plazů, savců.
Vyslovím „podivnou“ myšlenku. Co kdyby se vývoj lidského embrya v určité fázi zastavil, nedokončilo by lidské embryo svůj vývoj třeba jako nějaký plaz či ryba. Hormony řídí vývoj lidského těla po narození. Co když něco, třeba opět hormony, řídí vývoj lidského embrya? Embrya savců se vyvíjí v těle matky dlouho a čím „vyspělejší“ živočich, tím se vyvíjí v těle matky déle. Není ten dlouhý vývoj jenom to, že čím delší vývoj, tím vyspělejší živočich? Tedy co by se stalo, kdybychom vývoj embrya zastavili ještě přes přechodem do další fáze vývoje, nebo naopak, co kdybychom vývoj embrya prodloužili?
Vývoj embrya nesouvisí s dobou těhotenství, vývoj embrya je ukončen dost brzo, tak do měsíce od početí.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz