A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Relikvie svatých × nekromancie

Wikipedie nám sděluje v pojmu Relikvie, jak by to mohlo být s ostatky svatých či s předměty, které svatí používali či se jich nějak dotýkali.
V jedné beletrii, název již neznám, bylo uvedeno, že ve Vatikánu byl kněz, který měl na starosti distribuci ostatků svatých = relikvií do církevních staveb. Pokud tedy existuje kostel svatého Vavřince, dalo se kdysi předpokládat, že v něm bude nějaká část = relikvie tohoto svatého.

A pak máme nekromancii, viz opět Wikipedie heslo nekromancie,  Nekromanti pomocí ostatků mrtvých vyvolávají duchy či něho obecně ze záhrobí. Mohlo by se stát, že by někdo použil církevní relikvie na nekromancii? Asi ano. A tak tím je možné, že někdo nekromancií „poškodí“ kostel a lidé se pak v něm možná necítí dobře.

Jsou kostely, ve kterých se cítíte dobře a určitě jsou kostely, kde se dobře necítíte. Zkuste se zeptat jiného návštěvníka. A řešení nekromancie v kostele podle vodum? Žádné nové vysvěcení není ani potřeba, stačí kostel pořádně vyvětrat.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz