A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Konec lidstva a světa?

Francouzský spisovatel Flammarion napsal knihu Konec světa, kde řeší možnosti konce lidstva a světa. Je v tom rozdíl, pokud vymře lidstvo, Země bude fungovat dále a lépe.
Konec světa by byl destrukcí všeho na Zemi, nejvíce se uvažuje vnějšími vlivy mimo Zemi, srážku s jiným tělesem, vesmírným zářením či jinými fyzikálním i vlivy.
Něco z toho popisuje článek na Euro.cz.
Mě v článku zaujala umělá inteligence (AI), která přebírá již i dnes nějaké činnosti. Problém je v tom, že „líní“ či méně inteligentní lidé se často spolehnou na výstupy z počítače, které  z  něj pracně získali,  a berou je jako správné. Je jim líto připustit, že jejich práce byla k ničemu. Své by mohl říkat reportér Robert Sára, ze kterého často dělají v seznamech ženu Sáru Robert pak odmítají svou chybu připustit.
Tedy umělá inteligence sama o sobě lidstvo nezničí, lidstvo mohou zničit hlupáci, co připustí, že umělé inteligenci předají nebezpečná rozhodování  a hlavně, rozhodnutí budou považovat za správná.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz