A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Opuštěné projekty

Na TV Mystery běží seriál Opuštěné projekty. Jeden díl byl o přestavbě ČR.
Komunisté po vzoru SSSR nařídili v 60. letech vytvořit pásy zeleně, větrolamy, které měly bránit erozi. Jenže to by nesmělo být centrální komunistické hospodářství. Za velké peníze se vytvořily ony pásy zeleně. Ale pak se o ně nikdo nestaral a brzy bylo 50 % zeleně zničeno. Zemědělci na údržbu větrolamů neměli lidi ani peníze, kdo by chtěl pracovat v tehdejším zemědělském družstvu za tehdejší plat.
Pak se v TV ukazovalo, že nějaký šílený komunista rozhodl, že budeme soběstační v pěstování rýže. Když se spočítala ekonomie, tak to byl vysoký prodělek, kdyby se to investice započítaly i nové rozvody vody, tak by byl prodělek ještě vyšší.
Pak se prý zkoušelo pěstování bavlny, jako by nestačilo Sověty zničené Azovské moře (odváděním vody z řek na zavlažování bavlníkových polí přestala téci voda do Azovského moře a to vyschlo). Komunismus klidně zničí i moře.
A pak se křížili koně, aby získaly lepší vlastnosti po rodičích. Křížené koně získaly pouze ty špatné vlastnosti.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz