A texty v jiném jazyce? Přeložte si je kliknutím na vlaječku.
Translate the texts and pages through the Translator !

1) Click on the flag.

2) or choose language below

Novinky

květen 2016 Terorie Vodum byla publikována na Wikipedii, nevyhověla požadavkům Wikipedie a byla smazána. Kopie původního článku na Wikipedii je zde.
duben 2016 Kniha dorazila v rámci povinných výtisků do zákonem daných knihoven. Kniha je i v muzejní knihovně v Jindřichově Hradci.
září 2015 Kniha se nabízí v e-shop vydavatele a dorazila do městské knihovny v Jindřichově Hradci.
2. 8 2015 Kniha se nabízela na porcinkuli v J. Hradci na stánku vydavatelství EPIKA, viz foto na webu nakladatele. červenec 2015 Kniha vyšla v nakladatelství EPIKA.
Nejčtenějších 30 článků a stránek
z celkem asi 52 + 34 publikovaných

Staré stavby

Největší pyramida v Mexiku

V Mexiku někdo postavil největší známou pyramidu, spodek má asi 400 metrů, popis viz třeba zde, mapa Google je zde. Po asi 2000 let přišli Španělé a nevšimli si, že to je pyramida a postavili na ní kostel.
Proč lidé stavěli tak velké pyramidy?

  • jako hrobku určitě ne, je to moc velké a složité na postavení a panovníci umírali určitě rychleji, než probíhala stavby pyramid
  • jako místo pro uschování lidí či majetku před něčím také ne, pyramida byla dobře vidět.
  • jako poznávací znamení také ne, na to by stačili skály, typická je třeba Lví skála na Srí Lance, u Hong Kongu, Stolová hora nad Kapským městem, atd.

Tajemný labyrint v Egyptě

V Egyptě nalezl německý archeolog dlouho hledaný podzemní labyrint jihovýchodně od města Fajjúm, viz článek zde. Labyrint je jižně od velké Pyramid of Hawara, viz mapy Google nebo i Mapy.cz na břehu vodního kanálu.
Egypťané zakázali v pokračování vykopávek a určitě v tajnosti pokračují ve zjišťování jeho záhady. Dokonce na mapách nezakreslili vodní kanál západně od něho. Samozřejmě marně. Můžeme si to představit, jako by chtěli jeho tajemství vypátrat domorodci z indického ostrova Severní Sentinel, viz medii publikovaná vražda milionáře. Takové tajemství může vyřešit pouze „kolektivní vědomí lidstva“. A to samotní Egypťané nemají.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Co je víra, co je pravda?

Pokud byste uvěřili ve vodu či v pojem vodum, nikomu tím neublížíte. Náboženskou víru doprovází celé dějiny lidstva jen násilí a smrt, náboženství potřebují jen lidé, na rozdíl od jiných živočichů, aby zakryli svou špatnost.
Ve víře ve vodu jste nesmrtelní, můžete být čímkoliv na Zemi, můžete putovat vesmírem.
A pokládat někomu otázku, zda věří ve vodu či vodum? Pak byste museli nejprve říci, co je pravda.

Jak získat knihu

obalka-predni.jpg obalka-zadni.jpg


Obsah knihy najdete na webu
Kniha vyšla na konci července 2015.
Knihu si může půjčit v knihovnách, které archivují povinné výtisky.
Možná dám někdy na tento web knihu jako e-book.

Twitter VodumCz